Prisijungti Registruotis

Prisijunkite prie savo paskyros

Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Prisimink mane

Sukurti paskyrą

Laukai pažymėti (*) yra būtini.
Vardas *
Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Pakartokite slaptažodį *
El. paštas *
Pakartokite el. paštą *

Grąžinimas

Prekių grąžinimas ir keitimas

Remiantis Vartotojų teises reglamentuojančia Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB dėl vartotojų apsaugos, susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.366 str. „Daiktų pardavimas pagal sutartis, sudaromas naudojant ryšio priemones“, Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintos Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis, prekes galima grąžinti per 7 dienas nuo jų gavimo.

Prekių grąžinimo ir keitimo tvarka

 1. Pirkėjas, norėdamas grąžinti Prekes, turi užpildyti grąžinimo formą ir išsiųsti Prekes adresu Vydūno g. 23 – 4, 06208 Vilnius.
 2. Pirkėjas gali grąžinti Prekes per 7 darbo dienas nuo jų gavimo dienos.
 3. Pirkėjui tenka visos Prekių grąžinimo išlaidos. Jei grąžinama nekokybiška Prekė arba sumaišyta siunta (gauta ne ta prekė), Prekės grąžinimas vykdomas Pardavėjo sąskaita. Tokiu atveju Pirkėjas turi užpildyti grąžinimo formą. Nekokybiška Prekė bus pakeista kokybiška, o jei Prekės Pardavėjas neturės, į Pirkėjo nurodytą sąskaitą bus grąžinti pinigai.
 4. Grąžinamos Prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:
  1. prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, kurioje buvo gauta;
  2. prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė,  nenuplėšta apsauginė plėvelė ir pan.);
  3. grąžinant Prekę turi būti pridėta ir įsigijimo dokumento (PVM sąskaitos-faktūros) kopija.
 5. Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų Prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau nurodytos grąžinimo tvarkos.
 6. Pinigai už grąžinamas Prekes Pirkėjui pervedami į jo nurodytą sąskaitą dažniausiai per 10 darbo dienų, skaičiuojant nuo grąžinamos Prekės gavimo į Centrinį paskirstymo punktą dienos.