Prisijungti Registruotis

Prisijunkite prie savo paskyros

Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Prisimink mane

Sukurti paskyrą

Laukai pažymėti (*) yra būtini.
Vardas *
Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Pakartokite slaptažodį *
El. paštas *
Pakartokite el. paštą *

Pristatymas

Pristatymo kaina - 2.49€. Perkant už 100,00€ ir daugiau - pristatymas nemokamas.
 
Galite pasirinkti iš dviejų siuntimo būdų : 
 
     Pristatymas į namus. Jeigu pasirinksite šį pristatymo būdą, Jūsų užsakymą kurjerių tarnyba pristatys Jūsų nurodytu adresu prieš tai susisiekę su Jumis telefonu. Kurjeriai pristato prekes iki 17:00 valandos. Jei ne visą laiką būnate nurodytu adresu, galite pasirinkti kitą pristatymo būdą:
 
     Atsiėmimas OMNIVA paštomate. Šis pristatymo būdas yra patogesnis tuo, kad siuntą galite atsiimti Jums patogiu laiku ir vietoje. Kai siunta bus įdėta į paštomatą, būsite informuoti SMS žinute. Paštomatų sąrašą galite rasti Omniva.lt svetainėje. Instrukciją, kaip atsiimti siuntą iš paštomato, rasite paspaudę čia.
 
     Pristatymo terminas. Pristatymo terminas yra nurodytas kiekvienos prekės informacijoje. Dažniausiai tai 1-2 darbo dienos. Pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo tada, kai gauname apmokėjimą už prekes. Jeigu padarėte ir apmokėjote užsakymą iki 14:30 ir yra nurodytas 1-2 d.d. pristatymo terminas, dažniausiai užsakymą gausite jau kitą darbo dieną. Jeigu apmokėjimą gausime vėliau, pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo kitos darbo dienos. 
 
Iškilus klausimams, maloniai kviečiame pasinaudoti kontaktine forma ir su mumis susisiekti.