Prisijungti Registruotis

Prisijunkite prie savo paskyros

Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Prisimink mane

Sukurti paskyrą

Laukai pažymėti (*) yra būtini.
Vardas *
Prisijungimo vardas *
Slaptažodis *
Pakartokite slaptažodį *
El. paštas *
Pakartokite el. paštą *

Taisyklės

1.       Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės(toliau – „Taisyklės“) nustato Pirkėjo ir e-parduotuvės www.kdauto.lt  (toliau – „Pardavėjo“) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybes įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje.

 

2.       Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis laikoma sudaryta ir įsigaliojusia, nuo to momento, kai Pirkėjas pasirenka norimas prekes e-parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį užpildo visą informaciją, kurią prašoma pateikti Pirkėjo, pažymi varnele, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis, ir paspaudžią mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.

 

3.       Pirkėjo teisės ir pareigos

3.1 Pirkėjas turi teisę pirkti e-parduotuvėje šių Taisyklių nustatyta tvarka.

3.2 Pirkėjas privalo registracijos metu pateikti teisingus duomenis ir kontaktinį telefoną.

3.3 Jeigu pasikeičia registracijos metu pateikiami duomenys, Pirkėjas nedelsiat turi juos atnaujinti.

3.4 Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju pranešdamas apie tai raštu Pardavėjui ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo datos (vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklėmis“).

3.5 Pirkėjas įsipareigoja neperduoti savo prisijungimo duomenų tretiems asmenims. Pirkėjui praradus prisijungimo duomenis apie tai nedelsiant privaloma informuoti Pardavėją.

 

4.       Pardavėjo teisės ir pareigos

4.1 Pardavėjas įsipareigoja parduoti prekes juridiniams ir fiziniams asmenims.

4.2 Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

4.3 Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus įstatymo numatytus atvejus.

4.4 Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių, negalėdamas pristatyti Pirkėjo užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui grąžinti pinigus per 30 dienų.

4.5 Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo e-parduotuvės darbui, saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti arba sustabdyti jam galimybę naudotis Pardavėjo e-parduotuve.

 

5.       Prekių pristatymas

E-parduotuvės prekyba vykdoma ir prekės pristatomos visos Europos teritorijoje. Prekes pristato Pardavėjo įgaliota siuntų tarnyba (kurjeris) arba prekes galima atsiimti OMNIVA paštomatuose.

 

6.        Prekių grąžinimo tvarka

6.1 Pirkėjas gali grąžinti Prekes per 7 darbo dienas nuo jų gavimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją ir užpildydamas grąžinimo formą.

6.2 Pirkėjui tenka visos Prekių grąžinimo išlaidos.

6.3 Grąžinamos Prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

6.3.1 prekė turi būti grąžinama toje pačioje (originalioje) pakuotėje, kurioje buvo gauta;

6.3.2 prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeista pakuotė, nenuplėšta apsauginė plėvelė ir pan.);

6.3.3 grąžinant Prekę turi būti pridėta ir įsigijimo dokumento (PVM sąskaitos-faktūros) kopija.

6.4 Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamų Prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau nurodytos grąžinimo tvarkos.

6.5 Pinigai už grąžinamas Prekes Pirkėjui pervedami į jo nurodytą sąskaitą dažniausiai per 10 darbo dienų, skaičiuojant nuo grąžinamos Prekės gavimo į Centrinį paskirstymo punktą dienos.

6.6 Jei grąžinama nekokybiška Prekė arba sumaišyta siunta (gauta ne ta prekė), Prekės grąžinimas vykdomas Pardavėjo sąskaita. Tokiu atveju Pirkėjas turi informuoti Pardavėją užpildydamas grąžinimo formą. Nekokybiška Prekė bus pakeista kokybiška, o jei Prekės Pardavėjas neturės, į Pirkėjo nurodytą sąskaitą bus grąžinti pinigai.

 

7.       Baigiamosios nuostatos

7.1 Šioms taisyklėms yra taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai. 

7.2 Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.